Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
OFROJME KURSE NE LENDET

Tue May 21 2013, 22:48 nga Admin

OFROJME KURSE NE LENDET

MATEMATIKE / INFORMATIKE
FIZIKE / KIMI / BIOLOGJI
EKONOMI / TURIZEM
PSIKOLOGJI / FILOZOFI/ SHKENCA SIOCIALE
GAZETARI / GJUHE / LETERSI
INXHINIERI / ARKITEKTURE
GJUHE TE HUAJA / KOMPJUTER

PUNOJME DETYRA KURSI DHE DIPLOMA

ADRESA: Tirane
1. Rr. e Kavajes, pas kishes katolike
2. Unaza e Re, tek Astiri prane kopshtit Bota Magjike
3. Kombinat Godina e Ambulances Nr.6
Durres …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Cilėt janė njerėzit me inteligjencėn tė lartė

Sun Feb 01 2009, 23:16 nga ultimo101

Kjo
shifėr varion nga numri 20 nė 160. Koeficienti mesatar ėshtė 100 pikė,
prandaj nėse merrni mė pak pikė se kaq, atėherė jeni pak mė tė ngathėt
se mesatarja e njerėzve. Nėse keni marrė pikė mė tė larta se 100,
atėherė kjo tregon se jeni mė tė zgjuar se mesatarja e individėve qė ju
rrethojnė.

Gjeni nuk ėshtė vetėm Albert Ajnshtajni. Leonardo
da Vinēi dhe Michelangelo, Rene Descartes dhe …


[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Versioni i parė zyrtar i Windows 7

Sun Feb 01 2009, 23:11 nga ultimo101

Nėse
jeni aq tė guximshėm sa qė dėshironi tė luani me versionin e ri tė
sistemit operativ tė Microsoftit, keni parasysh se kėtė mund ta bėni
qysh prej ditės sė nesėrme, 9 janar 2009.

Me disa versione
eksperimentale tė Windowsit tė ri pėrdoruesit nė mėnyrė tė paautorizuar
janė duke luajtur qė bukur njė kohė, i kanė siguruar ato nėpėrmes
torrentave tė caktuar, mirėpo qė prej ditės sė nesėrme …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Zbulimet e vitit 2008

Sun Feb 01 2009, 23:03 nga ultimo101

Nga njė shėrbim i ri testi gjenetik, tek njė pelerinė qė tė bėn tė padukshėm, tek njė sistem biēikletash publike, pėr tė arritur tek gradaēela lėvizėse. Kėto janė disa nga shpikjet e vitit qė po lėmė pas


SHPIKJET e 2008-ės


1. Testi i ADN-sė

Viti 2008 ka sjellė risinė mė tė mahnitshme nė fushėn e gjenetikės dhe tė mjeksisė. Tashmė ekzistojnė kompani tė specializuara, tė afta pėr tė zbuluar …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Universitetet, pėrcaktohen degėt qė ofrojnė mastera tė nivelit tė parė dhe tė dytė

Fri Oct 03 2008, 09:12 nga Admin

• Diplomė e nivelit tė dytė, DND, nė punė sociale, me profil drejtim klinik.

• Diplomė e nivelit tė dytė, DND, nė punė sociale, me profil organizim komunitar;

• Diplomė e nivelit tė dytė, DND, nė punė sociale, me profil politikė sociale.

2. Programet e studimeve tė ciklit tė dytė realizohen me 120 kredite dhe zgjatja normale e tyre ėshtė dy vite.

3. Kėto programe studimi tė
fillojnė …

[ Mė shumė ]

Komentet: 4

Fondi i Ekselencės, nisin aplikimet pėr vitin akademik 2008-2009

Fri Oct 03 2008, 09:06 nga Admin

Ministria e Arsimit shpall hapjen e procedurave tė aplikimit pėr
programin e Ekselencės pėr vitin akademik 2008-2009. Aplikimi do tė
bėhet sipas shtatė fushave tė pėrcaktuara, qė pėrkatėsisht janė:
Shkencat Sociale dhe Albanologjike; Sistemet dhe Teknologjitė e
Informacionit; Biodiversiteti dhe Mjedisi; Bujqėsia, Ushqimi dhe
Bioteknologjitė; Shėndeti; Uji dhe Energjia; Materialet. Aplikimet do
tė …


[ Mė shumė ]

Komentet: 6

Bashkia e Tiranės pėrcakton procedurat pėr nxėnėsit qė aplikojnė pėr bursė

Fri Oct 03 2008, 08:59 nga Admin

Bashkia e Tiranės njofton tė gjithė nxėnėsit e shkollave tė kryeqytetit
pėr nisjen e procedurave pėr ata qė duan tė pėrfitojnė bursė shtetėrore
studimi. Drejtoria e Menaxhimit tė Strehimit dhe Shėrbimit Social do tė
shqyrtojė kėrkesat e tė gjithė nxėnėsve, tė cilėt dėshirojnė tė
aplikojnė pėr tė pėrfituar bursė shtetėrore. Bashkia ka vendosur si
afat tė fundit tė dorėzimit tė dokumenteve datėn 20 …


[ Mė shumė ]

Komentet: 7

Sondazh

Si ju duket ky forum?

 
 
 
 
 
 

Shiko rezultatin

Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 14 mė Wed Dec 30 2009, 23:45
Statistikat
Forumi ka 48 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri gregory

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 121 artikuj v 53 temat
NUMRATORI TELEFONIKMunėsuar nga Shqiperia.com