Ora ėshtė Sat Jun 23 2018, 06:22


Qendra e Kurseve "Mirazh"

Ju njoftjme se kane nisur regjistrimet ne kurset per provimet e sezonit te dyte te te gjitha degeve te

Universitetit te Tiranes
Universitetit Politeknik
Universitetit Bujqesor te Tiranes

Qendra ofron ndihme ne pergatitjen e detyrave te kursit dhe diplomave.

Gjithashtu edhe kurset pergatitore per klasat e 9 - ta dhe maturat ne provimet perfundimtare per te gjitha lendet.

Qendra Mirazh

Adresa: Rr. Mujo Ulqinaku Pas kishesh katolike http://goo.gl/maps/DNgcM

Cel. 0695799544 / 0682915340 / 0673835757 / 0665702222
e-mail : mesim.privat@gmail.com

http://www.facebook.com/pages/Qendra-e-Kurseve-Mirazh/198773026824601
 
 
 • Njoftime

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Njoftime


  Postoni njoftimet tuaja te cdo lloji qofshin ato.
  Ju lutemi anetareve te rinje te aktivizojne llogarine se perndryshe nuk mund te logohen ne forum.

  7 Temat
  7 Mesazhet
  Provimet e matur...
  Tue May 21 2013, 22:46
  Admin Shiko mesazhin e fundit
 • Sygjerime


  Ketu mund te postoni sygjerimet tuaja ose te beni kerkesa per dosje ose kategori te reja ne forum.
  1 Temat
  2 Mesazhet
  KERKESE PER MODE...
  Mon Jul 16 2007, 16:16
  Musafir  Shiko mesazhin e fundit
 • Sondazhe

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Te ndryshme

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Ekonomia

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Skenca & Teknologjia

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Mjeksia

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
Kush ėshtė nė linjė

1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 14 mė Wed Dec 30 2009, 23:45

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 2 days

Legjenda : [ Moderators ]

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 121 artikuj

Forumi ka 48 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri gregory


 • Mesazhe tė rejaMesazhe tė reja
 • Asnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri
 • Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur