Karta e Bolonjes

Shko poshtė

A jeni dakort me zbatimin e kartes se bolonjes?

ABSOLUTISHT PO
 
ABSOLUTISHT JO
 
NE DISA DEGE PO
 
KA MANGESIRA
 
 
 
Shiko rezultatin

Karta e Bolonjes

Mesazh nga Admin prej Wed May 14 2008, 12:19

A mendoni se po zbatohet drejt Karta e Bolonjes dhe sistemi i krediteve ne universitetet Shqipetare?

Cilat jane anet e mira e te keqeia te ketij sistemi?
avatar
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Localisation : Tirane
Registration date : 13/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://mirazh.msnyou.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Karta e Bolonjes

Mesazh nga ela prej Thu Jul 17 2008, 12:51

Ka shume mangesira ne kete drejtim pasi ky sistem po zbatohet ashtu sic duan ta zbatojne e jo sic duhet.Ka fakultete neper te cilat nuk funksionojne tamam kreditet apo ne shumicen e fakulteteve nuk meret asnje pike apo kredit nga frekuentimi i leksioneve + seminareve gjat vitit. Ndersa kur vjen puna per te ngelur kreditet hyjne ne loje duke thene se po zbatohet karta e bolonjes.

ela
Sapo antaresuar
Sapo antaresuar

Numri i postimeve : 9
Registration date : 17/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi