Klonimi

Shko poshtė

Klonimi

Mesazh nga Admin prej Sat Mar 24 2007, 17:29

Si ju duket ideja se pas disa kohesh mund ta shikoni vetveten serisht jo me ne nje pasqyre xhami por ne jete dhe disa vite me te rinj. Ju pelqen kjo gje apo ju tremb? A mendoni se do jete e mundur te realizohet klonimi ne njerez?
avatar
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Localisation : Tirane
Registration date : 13/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://mirazh.msnyou.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Klonimi

Mesazh nga ela prej Thu Jul 17 2008, 13:00

Kam frik nga keto gjera. Shpresoj mos te arrihet deri sa te vdes una affraid. Nuk dua ta shikoj shembellimin tim te ringjallur confused

ela
Sapo antaresuar
Sapo antaresuar

Numri i postimeve : 9
Registration date : 17/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi