OFROJME KURSE NE LENDET

Shko poshtė

OFROJME KURSE NE LENDET

Mesazh nga Admin prej Tue May 21 2013, 22:48

OFROJME KURSE NE LENDET

MATEMATIKE / INFORMATIKE
FIZIKE / KIMI / BIOLOGJI
EKONOMI / TURIZEM
PSIKOLOGJI / FILOZOFI/ SHKENCA SIOCIALE
GAZETARI / GJUHE / LETERSI
INXHINIERI / ARKITEKTURE
GJUHE TE HUAJA / KOMPJUTER

PUNOJME DETYRA KURSI DHE DIPLOMA

ADRESA: Tirane
1. Rr. e Kavajes, pas kishes katolike
2. Unaza e Re, tek Astiri prane kopshtit Bota Magjike
3. Kombinat Godina e Ambulances Nr.6
Durres Prane Spitalit.
e-mail: mesim.privat@gmail.com
cel : 0695799544 / 0682915340 / 0673835757 / 0665702222
avatar
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Localisation : Tirane
Registration date : 13/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://mirazh.msnyou.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi