KERKESE PER MODERATOR OSE ADMIN.

Shko poshtė

KERKESE PER MODERATOR OSE ADMIN.

Mesazh nga Admin prej Sun Apr 22 2007, 13:38

Ketu mund te beni kerkesa per tu bere moderator ose admin. Nese keni nje eksperience paraprake do ishte mire por edhe nqs nuk keni, ka gjithmone nje here te pare apo jo.
avatar
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 97
Age : 30
Localisation : Tirane
Registration date : 13/03/2007

Shiko profilin e anėtarit http://mirazh.msnyou.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ckemi

Mesazh nga Musafir prej Mon Jul 16 2007, 16:16

do te doja te behesha admin. Une kam eksperience dhe kam nje forum vete qe sapo e krijova. Une behem admin ketu e ti mund te behesh edhe te forumi im !
Cmendon? Pres pergjigjen tende.

P.S. Forumi im: hello.msnyou.com

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi